hakkımizda

Hizmetlerimiz

Şerit
mobile
WEB Tasarım

Dünya standartlarında bir web sitesi ile kitleniz için güven inşa edin. Web siteniz sadece ziyaret edilen değil görünümüyle de beğeni toplayarak insanları etkileyen bir site olmalı. Her şey hızla değişiyor ve siz her zaman trend ve dinamik görünmelisiniz. Bizler sizin profesyonel web tasarım ekibiniz olarak bu konuda İyi Fikirlerimizi sizlerle paylaşmaya hazırız.

mobile
Web Programlama

Her proje bizim için eşşizdir. Yeni bir proje amacına göre algılanıp ona has çözümlerle kurgulanmalıdır. Bizler, projenizi oluştururken en uygun, en iyi ve en yeni teknolojileri seçiyoruz. Evrensel yazılım standartlarını temel alan çalışma prensiplerimizle, farklı platformlarda da çalışabilen (Responsive Web Design) projeler sunuyoruz.

mobile
Mobil Uygulamalar

Firmanızın web sitesini mobil cihazlar için de düzgün görüntülenir biçimde tasarladınız mı? Hayır mı? O halde çok sayıda insana zahmet veriyor ya da onlara hiç ulaşamıyorsunuz demektir. Kendi kitlesine mobil cihazlarla da hitap etmek isteyen firmalar doğru yoldadırlar. İyi Fikir olarak sizleri mobil dünyanın insanlarıyla barıştırıyoruz. Mobil uygulamalar artık, interaktif dünyanın tam merkezinde…

mobile
Kurumsal Kimlik

Firmanızın ve markanızın imajını oluşturuyoruz. İlk intibanın gücüne inanıyoruz ve bulunduğunuz sektörde kendi tarzınızı oluşturarak rekabet gücünüzü arttırıyoruz. Renkler ve konsept aceleye gelmez. İyi Fikirlere ihtiyacınız olacak

mobile
Baskı Tasarımları

Kartvizit, broşür, menü, servis altlığı, flayer, poster, sticker, billboard ve onlarca baskılar… Fiziksel dünyayı unutamayız. Kitlelere fiziksel olarak ulaştığınız her türlü basılı mecrada sizin için en iyisini yaratıyoruz.

mobile
Digital Reklamcılık

Bastırdığınız broşürün amaçladığınız kitleye ulaşıp ulaşmadığı muallaktır ama internet reklamınızın kaç kişiye ulaştığının tam sayısını bilirsiniz. İnteraktif, ölçülebilir, esnek ve ekonomik bir reklam aracı olan dijital reklam sahasında da sizlere seçenekler sunuyoruz.